Rådgjeving og sal

Bernt Hilmar Jacobsen

Dagleg leiar

Strategisk rådgjeving

bernt@byraet.no
tlf. 993 53 089

Bente Hjøllo Kristiansen

Avd. leiar skilt og dekor

Skilt, dekor og UU-merking

bente@byraet.no
tlf. 976 02 948

Mariell Hervik Stølås

Profileringsrådgjevar

Sal og profileringsartiklar

mariell@byraet.no
tlf. 926 46 083

Tove Tranøy

Profileringsrådgivar

Kontor- og administrasjon

tove@byraet.no
tlf. 997 43 790

Olav Anderssen

Senior rådgjevar

Rådgjeving og sal, skilt/dekor og industriskilting

olav@byraet.no
tlf. 908 59 006

Magdalena B. Vikanes

DIgital marknadsfører

Digital markedsføring

lena@byraet.no
tlf. 484 84 528

Marita Natvik

Avdelingsleiar grafisk og rådgjevar

I permisjon

Ingrid Våge

Avdelingsleiar Profil og rådgjevar

I permisjon

Jostein Sydnes

Rådgjevar

Merkevarebygging og tekst

jostein@byraet.no
tlf. 913 71 097

Grafisk og digital

Rune Løklingholm

Senior grafisk designar

Øystein Aarethun Lysne

Utviklar og SEO-spesialist

Svenja Nordengen

Designer

Produksjon

Elisabeth Matre

Produksjon og montering

Christina Olsen

Gravør og produksjon

Øystein Nernes

Produksjon og montering

Sindre Helland

Produksjon

Charlotte Solberg

Produksjon og montering

Even Ersland

Produksjon