Rådgjeving og sal

Olav Anderssen

Dagleg leiar

Rådgjeving og sal, skilt/dekor og industriskilting

olav@byraet.no
tlf. 908 59 006

Marita Natvik

Avdelingsleiar grafisk og rådgjevar

Digital markedsføring

marita@byraet.no
tlf. 472 46 585

Jostein Sydnes

Rådgjevar

Merkevarebygging og tekst

jostein@byraet.no
tlf. 913 71 097

Silje Marie Helland Dahl

Rådgjevar

Merkevarebygging og design

silje@byraet.no
tlf. 988 46 651

Ingrid Våge

Avdelingsleiar Profil og rådgjevar

Sal og profileringsartiklar

ingrid@byraet.no
tlf. 947 82 052

Tove Tranøy

Profilrådgjevar

Sal og profileringsartiklar

tove@byraet.no
tlf. 997 43 790

Monika Tufteland

Profilrådgjevar

Sal og profileringsartiklar

monika@byraet.no
tlf. 990 41 098

Åse Løkkebø

Rådgjevar

Bente Hjøllo Kristiansen

Rådgjevar

Grafisk og digital

Rune Løklingholm

Senior grafisk designar

Magne Langåker

Rådgjevar og fotograf

Øystein Aarethun Lysne

Utviklar og SEO-spesialist

Carl Gundersen

Grafisk designar

Mats Mæland

Grafisk designar

I permisjon

Produksjon

Elisabeth Matre

Produksjon og montering

Christina Olsen

Gravør og produksjon

Ronny Havn

Produksjon og montering

Terje Tvedten

Produksjon og montering

Sindre Helland

Produksjon

Svenja Kinast

Montering og grafisk produksjon

Kjartan Flatråker

Produksjon og montering