Rådgjeving og sal

Olav Anderssen

Dagleg leiar

Rådgjeving og sal, skilt/dekor og industriskilting

olav@byraet.no
tlf. 908 59 006

Marita Natvik

Avdelingsleiar grafisk og rådgjevar

Jostein Sydnes

Rådgjevar

Merkevarebygging og tekst

jostein@byraet.no
tlf. 913 71 097

Silje Marie Helland Dahl

Rådgjevar

Merkevarebygging og design

silje@byraet.no
tlf. 988 46 651

Åse Løkkebø

Rådgjevar

Skilt, dekor og UU-skilting

ase@byraet.no
tlf. 971 86 028

Ingrid Våge

Avdelingsleiar Profil og rådgjevar

Sal og profileringsartiklar

ingrid@byraet.no
tlf. 947 82 052

Tove Tranøy

Profilrådgjevar

Sal og profileringsartiklar

tove@byraet.no
tlf. 997 43 790

Monika Tufteland

Profilrådgjevar

Sal og profileringsartiklar

monika@byraet.no
tlf. 990 41 098

Grafisk og digital

Rune Løklingholm

Senior grafisk designar

Mats Mæland

Grafisk designar.

I permisjon

Magne Langåker

Rådgjevar og fotograf

Øystein Aarethun Lysne

Frontend-utvikler

Carl Gundersen

Grafisk designar

Produksjon

Ronny Havn

Teamleiar produksjon

Elisabeth Matre

Produksjon og montering

Terje Tvedten

Produksjon og montering

Christina Olsen

Gravør og produksjon

Sindre Helland

Produksjon