Rådgjeving og sal

Olav Anderssen

Dagleg leiar

Rådgjeving og sal, skilt/dekor og industriskilting

olav@byraet.no
tlf. 908 59 006

Marita Natvik

Avdelingsleiar grafisk og rådgjevar

Digital markedsføring

marita@byraet.no
tlf. 472 46 585

Jostein Sydnes

Rådgjevar

Merkevarebygging og tekst

jostein@byraet.no
tlf. 913 71 097

Ingrid Våge

Avdelingsleiar Profil og rådgjevar

Sal og profileringsartiklar

ingrid@byraet.no
tlf. 947 82 052

Tove Tranøy

Profilrådgjevar

Sal og profileringsartiklar

tove@byraet.no
tlf. 997 43 790

Monika Tufteland

Profilrådgjevar

Sal og profileringsartiklar

monikat@byraet.no
tlf. 990 41 098

Bente Hjøllo Kristiansen

Rådgjevar

Skilt, dekor og UU-merking

bente@byraet.no

Magdalena B. Vikanes

DIgital marknadsfører

Digital markedsføring

lena@byraet.no
tlf. 484 84 528

Grafisk og digital

Rune Løklingholm

Senior grafisk designar

Magne Langåker

Rådgjevar og fotograf

Øystein Aarethun Lysne

Utviklar og SEO-spesialist

Carl Gundersen

Grafisk designar

Mats Mæland

Grafisk designar

I permisjon

Produksjon

Elisabeth Matre

Produksjon og montering

Christina Olsen

Gravør og produksjon

Sindre Helland

Produksjon

Svenja Kinast

Montering og grafisk produksjon

Kjartan Flatråker

Produksjon og montering